16 Şubat 2013

Avea Pixofun Servisini İptal Etmek İstiyorum!

25-26 Eylül 2012 Pixofun oyun ücreti olarak telefonumdan yaklaşık 2TL çekmiştir. Müşteri hizmetleri hala borcunuz bulunuyor diyor. Zaten konuyla ilgili yardımcı olmayı bırakın, bir de benim müşteri hizmetlerini beklerken kontörüm gitti.


Kontör yüklendiği takdirde tekrar paranız düşecek diye not düşmeyi de unutmadılar. Pixofun oyun ücretini lütfen iade ediniz. Neden hiç oyun oynamadığım halde -çocuk oynamış olabilir- oyunu oynamadan önce şartlar mesaj olarak gönderilmiyor?


Lütfen bu oyunu iptal edin ve benden haksız yere kesilmiş olan ücretimi geri yükleyin. Aksi halde Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurmak durumunda kalacağım.

Özgür 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön