05 Şubat 2014 #2278025

Avea Paketimden İstemdışı Çıkarıldım!

Paketimin süresi dolmadan içeriğindeki bir değişiklik talebinde bulundum ama Avea kendi kendine tüm paketimi iptal edip tüm konuşma mesaj ve internet kullanımımı fahiş bir miktarla faturalandırmıştır.


Son 4 aydır paketimin 5 katı ücretlendiren bu firmadan çok ama çok şikayetçiyim zira beni türlü vaatlerle 9 yıldır memnuniyetle kullandığım aboneliğimden çıkarttılar.Avea'nın kendi marka imajını buradan okuduğum kadarıyla da hiç önemsemeyen,sözlerinin arkasında durmayan bir firma olarak nam saldığını tasdik etmiş bulunuyorum.

Emel 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Emel06 Şubat 2014

    Sorun yaşayan müşterilerinize otomatik mesaj atmak dışında yapıcı bir çözüm sunabilecek müşteri hizmetleri yetkilisi işe alarak başlayın bence.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön