10 Aralık 2015

Avea Paketim Bitmeden Bitirdiler, Üstüne Bakiyemi Sıfırladılar

Büyük fırsat 1 GB paketi kullanmaktayım. Paket kapsamında 500 dk,500 SMS, 1 GB sunuluyor. 29/11/2015' te paketim yenilendi. Online işlemlerden kontrol ettim ve toplam konuşma süremi şu an itibariyle 416 dk olarak hesapladım.


Oysa bana 07/12/2015' te yani dün dakikalarımın bittiği mesajla bildirildi ve bakiyemden 4,20 TL'de kullanım sonucu silindi. Dakikalarım bitmediği halde bitmiş gösterilip bakiyem sıfırladı. 500' ü aradım 2 sefer yüzüme kapatıldı, telefondaki bant sesi. Dakika ve bakiye olarak yenilen haklarımın iadesini ve mağduriyetimin giderilmesini acilen talep ediyorum, aksi halde Vodafone 'a geçiş yapacağım kısa süre içinde.

Koray 175 Okunma

Cevaplar

  • Koray11 Aralık 2015

    Beni aradı Avea, o sırada duymadım benim aramam istenmiş mesaj yoluyla. Tabi ki arayamıyorum bakiye olmadığı için bunu da bir türlü anlatamadım. Derken babamın telefonundan aradım ve bekledik epeyce. Konuştuğum müşteri temsilcisi benim yanlış hesap yaptığımı 1 sn.. bile görüşsem 1 dk olarak geçtiğini söyledi. Bu çok saçma bir şey ve sinir bozucu, kabul edemem. Numaramı başka operatöre taşıyacağım. Siz beni kaç gündür mağdur ettiniz, bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı, uzun sürmemeli. Müşteriyi siz kaybedersiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön