14 Eylül 2013 #2011444

Avea Paket Dışı Lira Düşümü Oluyor!

Avea Yıkılan Paket kullanıyorum ve ayın 12'si 23:59'da, yeterli kontörüm olduğu taktirde paketim kendisini yenilemektedir. Bu pakette 1 gb internet kotası vardır.


Paket kullanımım 600MB seviyesinde olmasına rağmen ve kullandığım paketin süresi dolmamış olmasına rağmen internet kullanımından aşağıdaki miktarlar düşülmüştür.


Avea bu bağlamda hesabımdan haksız ve taahhüt ettiği paketin gereğini karşılamadan lira kesmiştir. Yaklaşık 20 TL bulan bu harcamaların tarafıma acil teminini talep etmekteyim.


Kanun-kural dışı kesim yapılan miktarlar ekteki fotoğrafta görülmektedir (Avea'nın kendi sisteminden alınmış datalardır ve Avea sistemi üzerinden doğrulanabilir)

Hakan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hakan17 Eylül 2013

    Süreç boyunca saygılı-bilgilendirici ve çözüme yönelik tavır içindelerdi.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön