20 Mart 2013 #1696959

Avea Otomatik Ödeme Talimatından 2 Kere Aynı Ücreti Çekme!

05/03/2013 tarihli Kredi kartı ekstremde Avea'ya vermiş olduğum otomatik Ödeme talimatı ile iki kere mükerrer çekim yapmıştır. Avea müşteri hizmetlerini her gün arayıp şikayetimi dile getirdim. Her defasında benden bankayla ilgili başka evrak istediler. İstedikleri evrakları çıkartmam maddi ve manevi olarak zaman kaybına sebep olduğu gibi hepsini bir anda istemedikleri için sürekli olarak Dakikalarımdan oldum. Sadece Kredi kartı ekstresinden bile anlaşılabilecek olan otomatik ödeme için benden banka slibi veya faturası istediler. Otomatik ödeme talimatı vermiş olduğum bir karttan bunları çıkarabilmem fiziken imkansız. Bankadan alabilecek bütün belgeleri aldım ve gönderdim hala geri dönüş yok.

Asli 56 Okunma

Cevaplar

  • Asli07 Mayıs 2013

    Yapılan incelemeler sonucunda mükerrer ödeme olduğu anlaşıldığı ve 29 Martta paranın 10-15 gün içerisnde yatacağı söylenmişti. Fakat yaaklaşık 1 buçuk ay geçmesine rağmen para hesabıma yatırılmamıştır. Sadece oyaladınız. Paranın hesabıma yatırılmasını talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön