24 Nisan 2013 #1761951

Avea Otomatik Ödeme Talimatı!

0551 241 **** numaralı hat üzerinden internete bağlanıyorum, daha doğrusu bağlanıyordum. Aboneliğimi ilk başlattığımda otomatik ödeme talimatı da vermiştim. Yaklaşık 15 aydan beri de sorunsuz şekilde Avea tarafından faturaların tahsil edildi. Fakat 18.04.2013 vadeli fatura güya kredi kartımın son kullanım tarihi geçtiği için ya da söylenilene göre banka onay vermediği için tahsil edilememiş. Hal böyleyken Avea, fatura ödenmediği için bana hiç bir bilgi vermeden internetimi kesti. Kredi kartımın son kullanım tarihi 04/2013 ve faturanın vadesinin 18.04.2013 olmasına rağmen çekim yapılamamış. Müşteri hizmetlerinden ulaşabildiğim kişiler maalesef yardımcı olamadı. Şikayetçiyim Avea'dan.

Önder 49 Okunma

Cevaplar

  • Önder29 Nisan 2013

    Bu yazışmalardan hemen sonra Avea Genel Müdürlük'ten birisi beni arayarak çözüm buldu, fakat buraya yazana kadar neler yaşadığımı bir bven bir de Allah biliyor. Demek ki buraya yazmak faydalı bir şey. Yaşasın sosyal medya!

  • Önder25 Nisan 2013

    Hep aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Dün size bir dilekçe gönderdim. Bankamdan aldığım limit tablosu ile Nisan ayı hesap hareketleri gösteriyor ki sorun bankamda değil, sizde. Lütfen mağduriyetimi giderin, internetimi açın.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön