30 Eylül 2013
Yorum Yap
#2037550

Avea Operatör Değişikliğimi 9 Gün Geçmesine Rağmen Gerçekleştiremedi!

Faturasız Bimcell hattımı Avea'ya(hepsi faturalıda tarifesi) taşımak için 20 eylül 2013'de Antalya Avşar iletişime başvurdum. Hala bir sonuç alamadım. Şikayetimi başvurduğum Avea bayisine 3 kez gidip dile getirdim. Her seferinde beni müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri hizmetleri ise Avea bayisine.


İşlemin 3-4 günde gerçekleşmesi gerekirken(Avea bayiindeki görevlinin söylediğine göre) 10. güne girmiş bulunuyorum ve hala bir sonuç alamadım. Organizasyon işinde olan biri olarak çok mağdur edildim. Sizden bu durumun acilen çözülmesini istiyorum.

Tuğba Tuğba 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Tuğba03 Ekim 2013

    Avea ya şikayetimi yazdım, buraya da yazdım sonuç alamadım...Dün operatör değişikliğimi iptal ettirttirdim. Bizlerle yapılan bu tek taraflı sözleşmeler çok haksızlık bizlerin faturayı birkaç gün aksatmaya hakkı yokken avea 10 küsür gündür gecikme yapıyor karşılığında onlara bir yaptırım bile yok!! Kimseden bir cevap alamıyoruz.Adaletsizliğin böylesi avea yı kınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler