17 Ekim 2013

Avea Ödenmiş Faturam Sistemde Görünmüyor!

551248**** nolu Avea Fenercell Vodemimin kullanım faturasını ödediğim halde son ödeme tarihi geçtiği gerekçesi ile hattım kullanıma kapanmıştır. Kredi kartımın ekstresini bankadan aldım ekte bir dilekçe ile faksladığım halde üç haftadır hak mahrumuyum. 2 defa telefonla müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir sonuç alamadım acaba benim faksımda incelemeye alındı mı ki? Çünkü en kolay cevap incelemeye alındı.

Mustafa 89 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa10 Mart 2014

  26 şubat 2014 tarihli yazıma cevap istiyorum lütfen duyarlı olun

 • Mustafa26 Şubat 2014

  sayın avea yöneticileri:yedi aydır fenercell modeminizi kullanıyorum.bana taahüt edilen modeminizin ulaşım hızı 7.2 mb olarakyazılı bu süre zarfında bırakın 7.2 mb yi ben daha 3 mb la bağlandığımı hatırlamıyorum.bu nasıl bir ticaret anlayışı niye bu insanlar yapamayacağı şeyi taahüt ederler niye bizim memleketimizde kalite düşük,yani insanlar niye böyle aldatılıyorlar,şu anda avea verici baz istasyonu kuş bakışı 500 mt.benim bilgisayarım345 kbit lerampa çıkar gibi şu satırları size ulaştırmak için yarım saatim geçti.üstelik ekranın sağ üst köşesindeki 3G oldu 2.5 G bu nedir acaba?

 • Mustafa24 Kasım 2013

  beni aradılar benden banka bilgilerim istendi.ekstreyi kabul etmiyorlar.müşteri hizmetleride eksre ve dilekçe fakslayın dedi.sorunun çözümü aşamasında bilgi eksikliğivar.ayrıca banka bilgilerimi nasıl bir telefon görüşmesiyle güvenerek verebilirim.üstelik müşteri hizmetleri birimi sadece dinliyor.sorun çözülmüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa11 Kasım 2013

  sorunum çözülmedi.sisteminiz çözümsüz çünki benden banka özel bilgilerim soruluyor bu sorunun cevabını vermem hukuken aykırıdır.ben delil olarak ekstremi üç defa biriminize faksladım .lütfen hatanızı düzeltiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön