26 Şubat 2014

Avea Numaram Kendiliğinden Değişti!

Kendiliğinden numaram başka bir numaraya dönüşerek numara değişikliğine uğramış; hiçbir yazılı, sözlü ve online işlem talebim olmadan Avea tarafından kendince, keyfice veya en iyimser yaklaşım kullanacak olursam sistemsel bir yanlışlık sonucunda numaram değişmiş.

Hatalarını düzeltmeleri ve keyfiyen değiştirilen numaramın eski numarama dönüştürülmesi talebini yazılı ve online müşteri yetkilisine yaptığım bütün taleplerim sonuçsuz kalmıştır. Ben iyi niyet kapsamında tekrar yaptıkları hatayı düzeltirler diye burada sizlerin aracılığı ile şikayetimin çözüme kavuşturulması hususunu buradan ileterek konunun aydınlığa kavuşacağını ümit ediyorum.

Serkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön