02 Ekim 2013

Avea Numara Taşıma Sonrası Hala Hatlarımızı Açamadı!

Avea'nın sorumsuzluğundan dolayı 10 gündür cep telefonumu kullanamıyorum. 21. 09. 2013'de annemin ve kendi numaramı kampanyasından ötürü Avea'ya taşımak için müşteri temsilcileri gerekli işlemleri yaptılar ve 5 iş günü içerisinde mesaj geleceğini ve hatlarımızın açılacağını söylediler.

Bir hafta bekledikten sonra hiçbir şey olmayınca başvurduğum yere gidip durumu anlattım. Beklemede olduğunu ve bir iki güne açılacağını söylediler ancak hala bir şey yok. Avea'nın sitesinden şikayet formu doldurdum geri dönüş bile yapmadılar.

Şimdiki numarama kontör yüklesem hat açılırsa boşa gideceğinden yükleyemiyorum. Bu sebeple bir haftadır cep telefonumu kullanamıyorum.

N.sema 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön