03 Mart 2014

Avea Numara Taşıma Sonrası Haksız Fatura Kesti!

505348**** numaralı Avea hattımı taşıtmak için fatura kesim tarihinden önce başvurmama rağmen 6 günlük yasal sürenin son günü olan 28 Ocak günü numara taşıma işlemim gerçekleştirildi. Fatura kesim tarihim 26 ocak olduğu için son gün gerçekleşen bu taşıma işleminin de iyi niyetli olmadığını düşünüyorum. 2 günlük kullanım için aylık paket ücretimin tamamı faturalandırılmış.


Çağrı merkezine şikayet bildiriminde bulunmak istediğimi ve sözleşmemde eğer bu faturanın tamamının ödenmesi gerektiğine dair bir madde varsa bu bilgiyi mail yoluyla iletmesini söyledim. İki konuda da yardımcı olamayacağını, iletişim merkezine başvurmamı söyledi. Haksız kazanç sağlamaları yerine tatminkar cevap bekliyorum.

Nurten 44 Okunma

Cevaplar

  • Nurten04 Mart 2014

    Yapılan aramada kendilerine sözleşmede 2 gün için tam fatura kesebilecekleri gibi bir bilgi olup olmadığını sordum. Sözleşmede böyle bir bilgi olmadığını söylediler. Neye dayanarak tam fatura kestiklerini sorduğumda ise 2011 yılında kendi web sitelerinde böyle bir duyuru yaptıklarını söylediler. Kendilerinden bu duyurunun linkini yollamalarını istedim, bu şekilde bir çalışma yöntemi olmadığını söylediler. Bana bilgisayarda google da arama yaparak linke ulaşmamı söylediler. Resmi bir cevap alamadığım anlamına geliyor. 12 ay olan bir yılda 13 fatura ödemenin haklı yanı yok. Tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön