24 Nisan 2013

Avea Numara Taşıma Sonrası Gelen Fatura!

505305**** nolu telefonumu aylık sabit ücretim her 2-3 ayda bir bilgim dışında yükseltilince, 500 ü aradım , bu durum devam ederse başka operatöre geçeceğim uyarısında bulundum. Ancak serbestsin türünden cevap aldım, bana yardımcı olunmadı bende Vodafone a geçiş yaptım. 2-3 gün öncesinde Avea faturamı ödemiştim, yani bir kaç günlük borç gelmesi gerekirken ve aylık sabit ücretim 1000 dk= 30 tl iken, Avea toplam 93 liralık 2 fatura daha yolladı. her hangi bir cihaz sözleşmem yoktu. 12 aylık sözleşmem de çoktan bitmişti. defalarca aradım itirazlarımı bildirdim en son 38 lira 31 kuruşa düşürdüler. Vergileri yüksek girmişiz diye. Ama genede benden 93 lira tahsil ettiler geri vermiyorlar.

Yaşar 75 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar26 Nisan 2013

    avea vodafona geçtiğim için beni cezalnadırdı.yüksek 2 tane fatura gönderdi. müşteri hizmetlerini arayıp itiraz edince faturalar düşürüldü. ancak bankadaki otomatik ödeme talimatımdan genede yüksek faturaları tahsil etti. müşteri hizmetleri paramı geri iade etmiyor.

  • Yaşar24 Nisan 2013

    500 nolu telefonla 7 8 kez görüştüm. yüksek yansıtılan vergileri düşürüyoruz dedikleri halde genede 93 lira kestiler benden, bir netice alamadım. teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön