21 Ağustos 2013

Avea Numara Taşıma Başvurumuz İşleme Dahi Alınmamış!

1 aydır numaramızı Avea'ya taşıyamadık.18. 07. 2013 tarihinde Coşkun İletişim (Altınşehir Mah. Kumru sok. Ümraniye) aracılığıyla başvurumuzu yaptık. (0216 466 *****)
İşlemimizin eksik evrak gerekçesiyle yapılmadığını öğrendik.

13. 08. 2013 tarihinde tekrar başvuru yaptık. İşlem durumunu sorgulamak için bayiyi aradığımızda cep telefonu tamiri yaptığını belirterek telefonu yüzümüze kapattı. Avea müşteri hizmetlerini aradığımızda sistemde herhangi bir başvurunuz yoktur denildi.

Bayi hakkındaki şikayetimizi de dile getirdik ancak çözüm bulunmadı. Bayinin bu tavırları karşısında muhatap bulamadığımızı fark ettik. Tek istediğimiz hattımızın bir an önce Avea'ya taşınması. Bu kadar zor olmamalı.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön