21 Eylül 2013

Avea Numara Değişimini Geciktirdi!

3 gün oldu hala eski (545690****) numaram kapandığı halde değişmedi. Avea sitenizde hemen açılacağını söyleniyor ama hala açılmadı. Çok mağdur ettiniz beni. Böyle olacağını bilseydim başka operatöre geçerdim.

Tarık 55 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Tarık24 Eylül 2013

  Bugün tekrar aradım ve 48 saat içinde açılacağını söylediler. Sitede hemen açılacağını, Perşembe günü aradığımda 24 saat içinde açılacağını, Bugün aradığımda 48 saat içinde açılacağı söylendi. Ve şu anda telefonla ilgili yapacağım bankacılık işlemlerimi yapamıyorum. Çok mağdur ettiniz. Gerekenin acilen yapılmasını istiyorum.

 • Tarık23 Eylül 2013

  Değişen numaram ne zaman açılacak? 6 gün oldu hala açılmadı. Perşembe aradığımda 24 saat sonra açılacak dediniz ama açmadınız. Acilen açılmasını istiyorum.

 • Tarık23 Eylül 2013

  En azından ne zaman açılacak bunu söyleyebilirseniz sevinirim. yarın bir hafta olacak hala açılmadı?

 • Tarık21 Eylül 2013

  www.avea.com.tr'dan yazdım zaten de aradım perşembe günü 24 saat içinde açılacak dediniz. ama hala açılmadı. Neyse bekliyorum bakalım ne zaman açılacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön