25 Eylül 2013

Avea Nisan Ayı Faturasında Fazla Ücret Aldı!

Avea nisan faturamda 42 tl fazla tahsilat yaptı. Avea bu tahsilatı kaç gb internet kota aşımı için yaptığını 5 aydır yanıtlayamadı. Sorun çözülmediği halde mevcut faturalarımı ödüyorum Avea dan fazla tahsil ettiği 42 tl yi geri istiyorum.

Hacer 351 Okunma

Cevaplar

 • Hacer18 Kasım 2013

  sorun çözülmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Hacer01 Ekim 2013

  Firmaların şablon yanıtlarının şikayet cevaplanmış diye değerlendirilmesi yanıltıcı oluyor. Çünkü firma her itiraza robot şablon yanıtı veriyor. Aradım ulaşamadım sen beni ara diyor. Karşılıklı sonuçsuz aramalar şikayet çözümü olarak değerlendiriliyor. Müşteri faturalarını ödemediğinde firmalar müşterinin şablon yanıtını kabul edecek mi? Avea kaç gb için 42 tl aldığını resmen açıklamalı müşteri de bu tahsilatın fahiş bir tahsilat olup olmadığını görerek işlem yapmalıdır. Hangi firma bu fahiş tahsilatı yapıyorsa itiraz edilmelidir. Avea kaç gb için 42 tl tahsil ediyor. Öğrenmek ve buna göre davranmak istiyorum.

 • Hacer01 Ekim 2013

  Nisan 2013 ten beri aveaya yazıyorum ama yanıt hep yukarıdaki şablon yanıt oluyor. Demek ki aveanın müşteri memnuniyeti sadece 42 tl. 5 gb için 26 tl jet modem satan avea kaç gb kota aşımı için 42 tl tahsilat yaptığını 5 aydır yaptığım itiraza rağmen yanıtlayamadı. Avea 1 gb aşım için 42 tl mi tahsil ediyor açıklamasını istiyorum.

 • Hacer01 Ekim 2013

  Şablon yanıt dışında tarafıma nisan 2013 ten beri yanıt verilmemiştir. Kaç gb fazla kota için 42 tl tahsilat yapıldığı hala yanıtlanmamıştır. Müşteri memnuniyeti notum olumsuzdur.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön