16 Nisan 2014

Avea Müşterilerini Yanıltıyor!

Avea GS Mobile hattını iki yıldır kullanıyorum.Ödemelerimin tümü otomatik ödemeyledir. İki gün önce Gaziantep Binevler Avea bayisinden cihaz kampanyasından yararlanmak için başvurdum.Tarifeni yükseltirsen sana cihaz veririz dediler.Daha yüksek bedelli başka bir tarifeye geçtim.Bu seferde sistem bozuk,düzenli ödemeniz yok diye bir sürü bahane uydurup cihazı vermediler.


En son aradığımda ise yeni tarifede en az 3 (üç) ay daha düzenli ödeme lazım ondan sonra cihaz verebiliriz diye bahane uydurdular. Bundan dolayı Avea hattımı iptal ettirmek istedim.Bu seferde yok cayma bedeli isteriz,taahhüt bedeli isteriz diyerek tehdit ediyorlar.

Fatih 119 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Fatih22 Nisan 2014

  MAĞDUR YİNE MÜŞTERİ OLDU. Avea Her zamanki gibi kendini haklı Müşteriyi haksız çıkardı.SORUNUN ÇÖZÜMÜNE EN UFAK BİR KATKI YAPMADI.

 • Fatih18 Nisan 2014

  Avea Genel Müdürlükten aradılar Bizim suçumuz da yok yetkimizde yok dediler. Yani üç maymunu oynadılar.Avea ya göre Suçun zaten tamamı müşteride kendileri sudan çıkmış ak kaşık.Genel Müdürlüğün yetkisi yokmuş.Bende sordum o zaman yetkili Başbakan mı ? Yoksa Cumhurbaşkanı mı? söyleyinde derdimizi onlara anlatalım diye... Sadece Türkiye'de olabailecek kara mizah örneği.

 • Fatih17 Nisan 2014

  Avea firmasının hiçbir konuda müşterilerine çözüm sunduğuna şu ana kadar hiç denk gelmedim.Eminim ki bu konuda da kendilerine göre gerekçe uydurup kıvırtacaklardır. Maalesef Türkiye'de Suçlular güçlü Masumlar Mazlum olduğu sürece bu düzen devam etmeye mahkum olacaktır.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön