02 Ekim 2015
Yorum Yap
#3846801

Avea Müşteri Temsilcisi ve Şebeke Problemi!

Son 10 gündür şebekede problem olduğunu dile getirdim.
Bugün Avea tarafından bilgi amaçlı arandım. Söz konusu sıkıntı için çalışma yapıldığını belirtti. Konuştuğum kişi buraya yakın baz istasyonu olmadığı söyledi. Baz istasyonu tam karşımda diyorum bana her sakallı deden değil gibi cevap veriyor. Her gördüğünüz baz istasyonu Avea değildir üzerinde yazmıyor diyen şahsa her ay düzenli bir şekilde Avea'ya elektrik faturası yazdığımızı belirttim sanki ben Avea'nın ortağıyım baz istasyonu kurma maliyetini söylüyor bana. Birde beni dinlerken hıı hıı diyip sözümü kesmesi hiç hoş değil.
Hem şebekenin çekmemesinden hem de bilgi için arayan şahısdan şikayetçiyim. Şikayet çözülmezse operatör değişirim o kadar!

Aykut 104 Okunma

Cevaplar

 • Aykut27 Ekim 2015

  Avea Hala tarafıma dönüş yapmadı. Bekle Beni Vodafone geliyorum...

 • Aykut16 Ekim 2015

  Sayın Avea, tüm inceleme ve işlemlerin sonucunu da söyler misiniz? Yazdığınız cevaplara bir bakar mısınız. Tarafıma bilgi vereceğinizi söylüyorsunuz. hiçbir bilgi vermeden işlem yapılmıştır diyorsunuz!

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Aykut02 Ekim 2015

  Sayın Avea, bilgi amaçlı arayan kişiyle yaptığımız görüşmenin kaydını dinlemeni ve kaydın bir kopyasını da bana göndermenizi istiyorum. Kayıtlarınızda mail adresim mevcut. Yarım saat geçti hala sinirliyim adama hıı hııı hııı hııı demesi çok rahatsız edici! Hangi eğitimde hangi eğitmeniniz müşteri ile görüştüğünüzde, müşterinin söyleyeceği her kelimeden sonra "hıı" deyin diye eğitim veriyor?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler