04 Temmuz 2014

Avea Müşteri Temsilcisi Telefonu Yüzüme Kapattı!

Telefonuma gelen bir kampanyaya kayıt için belirtilen numaraya SMS attım ama 15 temmuz son tarih diye gelen mesaja rağmen gönderdiğim SMS için gelen cevap kampanyamızın katılım süresi dolmuştur oldu. Bunun üzerine diğer hattımdan müşteri hizmetlerini aradım. İlk aramada sisteme bağlandım ama herhangi bir ses alamadım sonra telefonu kapatmaz zorunda kaldım tabii arama ücreti hemen alındı.


Sonra tekrar aradım. M. isminde bir müşteri temsilcisine bağlandım. İlk lafı sesimi alamadığı oldu sonra ben tekrar daha yakından konuşarak şimdi nasıl dedim ve bunun üzerine birkaç saniye sonra telefon yüzüme kapandı. Kampanyayla ilgili saçma duruma mı yoksa saygısız Avea müşteri temsilcisine mi sinirleneyim?

Ahmet 180 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Temmuz 2014

    Beni aradıkları numarayla sıkıntı yaşadığım numara farklı olmasına rağmen gerekli inceleme yapılacağı söylendi bunu neye göre yapacaklar meçhul. Maksan çözüm üretmiş gibi yapmak ayrıca zaten 2-3 gün sonra zor aradılar bu arada ben, zaten öğrenmem gerekenleri kendi çabamla öğrendim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön