24 Eylül 2013

Avea Müşteri Temsilcilerinin Konuşma Tarzlarını Beğenmiyorum!

Şikayetvar üzerinden bildirdiğim şikayetlerime istinaden tarafıma 18.09.2013 tarihinde saat 16:09'da Avea'dan dönüş yapan N. isimli bayan ve 23.09.2013 tarihinde saat 15:15 de dönüş yapan isminin M. olduğunu söyleyen bayanların konuşma tarzlarından şikayetçiyim. Bir üst yetkililerinin belirttiğim tarihlerdeki görüşme kayıtlarını sonuna kadar dinleyerek üsluplarını değerlendirmelerini istiyorum.

Bana dönüşlerinde beni hatalı bulurlarsa ben özür dileyeceğim, tersi ise bu iki bayanın özür dilemesini bekliyorum. Konuşmadan örnek: Siz benim sözümü dikkate alın diyen M. hanıma bir önceki bayanın da aynı şeyi söylediğini ama onun da yanlış bilgilendirme yaptığını söyleyince e ne yapalım demesi.

Kenan 172 Okunma

Cevaplar

  • Kenan02 Ekim 2013

    25.09.2013 tarihinde benimle görüşen olmadı..! Varsa kayıtlarınız konuşma metnini yazınız..! Başka bir tarihte bir bey arayıp şikayetçi olduğum konunun uslup olup olmadığını sordu, uslup olduğunu söyleyince gerekli incelemeler yapılacaktır dedi.. Sonuçtan haberim yok.. Ben de bekliyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön