07 Eylül 2013

Avea Müşteri Hizmetlerinin Sorun Çözmesi!

04.09.2013 tarihinde tarife değişikliği için müşteri hizmetlerini aradık. 48 saatte tamamlanacağı söylendi ancak benim numaram oldu eşimin ki tamamlanmadı. 48 saat sonra eşim müşteri hizmetlerini aradığında beklemeniz gerekiyor dendi. 36 s. sonra tekrar aradığımızda G.... adında bir müşteri temsilcisi iletişim merkezine gitmemiz gerektiğini söyledi. Benim bu işi telefon ile yaptığımı 15 dakikada anlatabildim.

Tekrar kayıt aldık beklemeniz gerekir dedi. Hanımefendi söyleneni yarım saat sonra anlayarak kayıt altına aldıklarını bize dönüş olacağını söylediler. Ne kadar bekleyeceğimizi bilmiyoruz herhangi bir açıklama yok, neden bir saattir söyleneni anlamadığını anlayabilen birisi ile görüşmek istedik.

Sinan 233 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sinan12 Eylül 2013

  Süreçte daha sorun çözülmemiştir. Öncelikle sonucu görelim.

 • Sinan09 Eylül 2013

  Değerli Avea Her türlü talep ve sorularımız için 444 1 500 'ü ararsanız dersen en azından ücret ödemeden mevcut paket dakikalarından kullanılabilir. herkes bunu duysun.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön