10 Mayıs 2013 #1790033

Avea Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendiriyor!

09.05.2013 tarihinde FenerCell 444 0 907 numaralı hattını aradım. Telefonuma format atmak istediğimi ve telefondaki numaraların Avea servisinde yedeklenmesi için aradığımı Çağrı merkezindeki yetkili arkadaşa ilettim, arkadaş önce konuyu araştırmak için beni kısa bir süre (2, 3 dk kadar) bekletti, telefona ait menü'deki FenerCell menüsünden rehberi yedekleyebileceğimi "telefon hafızasındaki numaraların da" Avea merkezde yedekleneceğini telefona format attıktan sonra da tekrar telefonuma yükleyebileceğimi iletti.


Telefonuma format attım, FenerCell menüsünden tekrar yüklemek istedim ancak hiçbir numara eklenmedi. Bütün iş ve sosyal çevreme ait numaralar kayboldu. Beni mağdur ettiniz.

Burak 23 Okunma

Cevaplar

 • Burak12 Haziran 2013

  Bugün yanıtlamışsınız. Ancak bana ne zaman ulaştınız acaba? Ve hangi numaradan? Ben avea'ya ait olan numaramı yaklaşık 2 haftadır kullanmıyorum. Ve emin olun Fenerbahçe'ye destek vermiş olmasam o an hattımı taşırdım. Bugün yanıtladığınız bir konu. Ve müşteriye ulaşılmıştır diyorsunuz. İşet bu yüzden her platformda bunu her kontakta herkese aktaracağıma emin olabilirsiniz. Ben başka bir opertörün personeli olarak sizin hattınızı kullanıyordum ama siz bunu haketmyorsunuz. Yazıklar olsun!

 • Burak12 Haziran 2013

  Dava süreci başlamıştır. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön