17 Eylül 2013 #2017820

Avea Müşteri Hizmetleri Tüm Taahhüdümü İptal Etmiş!

Geçen ay içerisinde Avea müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme esnasında hattıma tanımlı olan internet paketini iptal ettirmek istediğimi belirttim. Hattım taahhütlü olduğu için internet paketinin bu taahhütle bağlantılı olup olmadığını özellikle sordum ve müşteri hizmetleri bana bağlantısı olmadığını söyledi.


Yaptığım görüşmenin kayıtlarında tüm konuşmalarımız mevcuttur. Daha sonra müşteri hizmetlerindeki bayan arkadaş beni yanlış anlayıp tüm taahhüdümü iptal ettirmiş. Ay sonunda da bana 1035,25 TL fatura geldi. Ben müşteri hizmetlerini arayıp faturanın nedenini sorduğumda öğrendim tüm taahhüdün iptal edildiğini. Daha sonra arayıp benim öyle bir talebimin olmadığını söyledim.

Sefa 34 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sefa24 Eylül 2013

  Konu ile alakalı olarak bugün Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na yazılı olarak başvurdum. Konuyu daha da ileriye taşımaktan kaçınmayacağım.

 • Sefa18 Eylül 2013

  Konu ile alakalı onlarca kez aradım müşteri hizmetlerini. Ama bir aydır cevap bile veremediler. Koskoca avea küçücük bir problem karşısında çaresiz kaldı. Bugün yine aradım bana iki hafta önce söylenen seyleri tekrar söylüyo.. Yatırdığım parayı hala iade etmediler. Aveanın yüzünden kredi borcumu ödeyemedim ve her geçen gün faiz işliyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Sefa18 Eylül 2013

  2017820 Konulu Şikayetin Devamı... Müşteri Hizmetlerinde çalışan bayan arkadaşın beni yanlış aldığını öyle bir ifade kullanmadığımı söyledim ve yapılan işlemin iptal edilmesini istedim. İnceleme başlattılar ve en kısa süre içerisinde geri dönülecektir diye cevap verdiler. Çözüm bulunana kadar faturam otomatik ödeme talimatında olduğundan dolayı hesabımdan 1035,25 tl avea hesabına yattı. Arayıp parayı da iade etmelerini istedim. Ne parayı yatırdılar ne de bana geri dönüş yaptılar. Defalarca aradım kimse bir cevap veremedi. Ayrıca her aradığımda müşteri hizmetlerinden farklı farklı cevaplar aldım. Ama hala ne paramı alabildim ne de cevap alabildim. İlginize teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön