25 Şubat 2013

Avea Mükerrer Ödeme Yapıldı!

551427**** no'lu hattıma 91,50 TL olan borcumu 18/02/2013 günü ödeme yapmama rağmen aynı gün otomatik ödemeden de aynı tutarı aldıklarını gördüm. 15 gün içerisinde (!) iadesini yapabilecekleri bilgisini aldım. Gen. Müd. ile yaptığım görüşmede hattımı 12 ay taahhütümün sona ereceği 26-02-2013 günü kapatmak istediğimi bildirdim ve bana 48 saat önce bilgi vermem gerektiğini söylediler.


Bugün (yani 48 saat öncesi) telefon açtığımda aynı bilgileri ilettiğimde böyle bir işlem yapamayacağımı 1 ay daha uzatmam gerektiğini aksi halde modem ücreti ödemem gerektiğini söylediler.Mükerrer alınan paranın iadesini, birinin işlemle ilgilenmesini ve hattımın kapatılmasını istiyorum.

Hakan 67 Okunma

Cevaplar

  • Hakan18 Mart 2013

    18 Mart 2013 (bugün) şikayetimin üzerinden bir ay geçmesine rağmen hala bir iade yapılmadı ve bana bilgi verilmedi. Borcun tahsiline gösterilen özenin, mükerrer alınan paranın iadesi için gösterilmemesi firmanız açısından son derece kötü bir uygulama. Her defasında en az 10 dakika görüştüğüm ve defalarca aradığım konu hakkında; gerçekten kalite standartları gereği kayıt yapıyorsanız birisinin ilgilenerek bu konuyu çözmesini rica ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön