21 Şubat 2013 #1646404

Avea Mükerrer Ödeme!

18-02-2013 tarihinde faturalı hattımı sesli yanıt sisteminden ödedim aynı gün içerisinde kredi kartımdan tekrar çekim yapıldı yani mükerrer ödeme oldu.


Avea call centere aradım müşteri temsilcisi 19-02-2013 te aramamı söyledi. Bir gün sonra aradığım zaman bir sonraki ay faturanızdan düşülür cevabı aldım bu cevaba istinaden ben kredi kartıma iade istiyorum dedim ama müşteri temsilcisi iddialı bir şekilde böyle bir iş akışı olmadığını söyledi.


Başka bir müşteri temsilcisi ile görüştüm tamam beyefendi karta iade olacak ancak ben buradan üst yönetime konuyu ileteceğim 8 saat içerisinde kartınıza iade yapılacaktır dedi şuan itibariyle 48 saat doldu ancak ne arayan var nede soran.

Atilla 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön