28 Kasım 2013

Avea Modemim Çekmiyor!

2 yıldır kullandığım Avea Fenercell modem Ankara'da iken sıkıntısız çekiyordu fakat 1 yıldır İstanbul'un göbeğinde Maltepe'de ikamet etmekteyim. Evin içinde tur atıyorum interneti yakalamak için. Aylardır defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Hepsi aynı hikaye, olacak efendim düzelecek efendim ayar yapalım efendim, yeni bir baz istasyonu çalışmamız var efendim.


Kullanamadığım internete para ödetiyor. Her defasında müşteri hizmetlerini arayıp saatlerce oradan oraya bağlattığınız için ayrıca teşekkür ederim. Sonunda delirttiniz çok büyük bir firmasınız ondan özrünüzü kapatamıyorsunuz.

Deniz 77 Okunma

Cevaplar

 • Deniz02 Şubat 2014

  aylar oldu 2014 oldu hala gerekli inceleme sonucunu göremedik üstüne bir kere daha utanmadan aradım müsteri hizmetlerini ama yine aynı teyyare. arkadaslar sayın avea ilgilileri 26 subatta tahahhüdümde bitiyor aylardır boşa para ödüyorum size kapatın artık bu hattı sizde kurtulun bende. lütfen bana hazır cevaplar yazmayın elle tutulur sözlerle gelin kapatıyoruz hattınızı diyebilecek birini arıyorum VAR MI ?..

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Deniz03 Aralık 2013

  Evet inceleme başlattılar aradılar sağolsunlar ama kimse daha önceki şikayetlerimi sormadı sadece tekrar başa döndük yine aynı prosedürler bakalım bekliyoruz hala..

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön