10 Mayıs 2013

Avea Modem Kotam Hemen Bitiyor!

Geçen ay 5 GB kotamı normalden çok kısa sürede bitti. ek 5 GB kota aldım o da bir hafta içinde nasıl olduğunu anlamadığım biçimde bitti .daha bir ayım tamamlanmadan 10 GB internet paketi bitmiş oldu.ben her zamanki gibi internet i kullanmama rağmen(herhangi bir şey de indirmiyorum) nasıl olur da bu kadar çabuk biter.


Müşteri hizmetlerini aradım da ayrı bir problem .ilk aradığımda ayın 28 inde aramam gerektiğini söylediler,ayın 28 indeki aramamda sisteme daha girmediğini ayın 30 undan sonra aramam gerektiğini söylediler.bugün yani ayın 9 unda aradım beni teknik servise yönlendirdiler ama bir türlü teknik servise ulaşamadım ve 4 kez avea yı aramak zorunda kaldım.yine sonuç alamadım ulaşamadım.

Esma 46 Okunma

Cevaplar

  • Esma28 Haziran 2013

    maalesef kotam ile problemim devam ediyor,onu bir yana bıraktım.kullanıcı olarak avea müşteri hizmetlerinden hiç memnun kalmadığımı ayrıca belirtmek isterim .evet avea tarafından arandım ve o an müsait olamadığım için açamadım .daha sonra kendim 2 kez aradıktan sonra şikayetim ile ilgili bilgi alabildim.bana sadece 'Bizden kaynaklı bir sorun görünmüyor' denilip kestirilip atıldı,böyle olsa bile ,ki doğru olduğuna inanmıyorum,müşterinin de bu duruma ikna edilmesi gerekmiyor mu?Bunu müşteri hizmetleri çalışanlarına da dile getirdim ve bana eğer istersem ayrıntılı faturanın mail adresime gönderilebileceği söylendi.ben de kabul ettim.aylar geçmesine rağmen ayrıntılı fatura elime ulaşmadı,sorunum da hala devam ediyor.açıkçası en kısa zamanda sözleşmemi iptal edip bir daha avea ile ilgili hiçbir şeyi ne kimseye tavsiye etmeyi,ne de kullamayı düşünmüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.05.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön