11 Nisan 2013

Avea Mobiltim Fiziksel Ürün Adına 50 TL Haksız Ücret Kesimi!

Mart 2013 fatura tutarım 69,00TL olarak gönderilmiş faturayı inceledim ve 50 TL(MOBİL TİM FİZİKSEL ÜRÜN)adı altında hattımdan ücret kesimi yapıldığını gördüm.Avea müşteri hizmetlerine benim böyle bir ödeme yapmadığımı ve bunu kabul etmediğimi söyledim. Şikayet kaydı açtılar.

1-2 gün içinde Mobiletek tarafından arandım ve çalıştıkları şirketlerden birinde bu tarz problem olduğunu gerekli incelemelerin yapıldığını mağdur olmamam için ise 50 TL' yi 10 gün içinde hesap numarama yatıracaklarını söylediler.Yaklaşık 3 hafta oldu ve hala bir ödeme gerçekleşmedi. 03.04.2013 tarihinde tekrar şikayet kaydı açtırdım ve dönüş yapılmadı. Konuyu kısa süre içinde çözmenizi ve paramın ödenmesini istiyorum.

Türkay 991 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türkay05 Mayıs 2013

    Merhaba, Nisan ayı sonunda paramı geri vereceğinizi iletmenize rağmen mayıs ayını yaklaşık 1 hafta geçtik hala bir geri ödeme gerçekleşmedi. Konu hakkında nasıl bir aksiyon alacaksınız. Artık ödemeyi yapın.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön