24 Ocak 2014

Avea Mobil Modem İptalinde Haksız Ücret İstiyor!

Avea 3G mobil modem kullanıcısıyım.Kampanya dahilinde bu modeme ek olarak sınırsız wifi paketi verildi.Sözleşmem 1 yıllık olmasına rağmen 6.ay itibariyle (17/01/2014) wifi bağlantım kesildi.Bir haftadır hem Avea hem TTNET tarafında görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmadı ve kimse kendini bu problemin muhatabı olarak görmüyor ki sözleşme muhatabı Avea'dır (onlar kendini pek muhatap görmese de).Sözleşmemi iptal edeceğimi bildirdiğimde (sözleşmede var olan hizmeti verememelerine rağmen) iptalden kaynaklı bütün giderleri de benim ödeyeceğimi söylüyorlar.Normalde çözüm süresini 48 saat taahhüt etmelerine rağmen bir hafta oldu hiçbir değişim yok.

Suna 133 Okunma

Cevaplar

  • Suna11 Mayıs 2014

    Şirkette üst düzey yöneticilerden birinin mailine ulaşıp bağlantı kurmam sayesinde çözüme ulaştım.Çalışanlarınız tamamiyle yaptığı işten bihaber.

  • Suna24 Ocak 2014

    Bu cümleleri duymaktan bıktığım için şikayetimi buraya da yazdım.Ne zaman bilgi aktarılacak?Zaten bilgi falan değil çözüm istiyorum.Bir ,iki ,üç gün mü?Kaç gün sonra?Müşteri hizmetleriniz zaman israfından başka bir işe yaramıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön