27 Şubat 2013

Avea Mobil İnternet Ücretlendirmesi!

Avea Jet için kullanmış olduğum hattıma Banka hesabımdan 50 TL yükleme yaptım. 4 GB internet için 4 GB yazıp telefonla gönderdim. Geçersiz istek olduğunu öğrenip kartı Avea Jete taktıktan sonra bilgsayar üzerinden 4GB yazıp mesajımı gönderdim. Gelen cevap yetersiz bakiye yazıyordu.


Hemen çağrı merkezini aradım. Araştırdılar ve hattın mobil öğrenci olduğunu yaptığım kullanımın tarife dışı kullanım olması sebebiyle söz konusu paranın çekildiğini söylediler. Paranın iadesinin mümkün olmadığını söylediler. 1 dk bile sürmeyen bir işlemin nasıl oluyor da en yüksek tarife üzerinden değerlendirildiğini anlamadım. Ben paramın iadesini istiyorum.

İsmail 24 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • İsmail01 Mart 2013

  Merhaba, Tüketicinin kendi kaderine terkedilmediğini, bir haksızlık varsa bunun telafi edilebileceğini size yapmış olduğum şikayetle bir kere daha öğrenmiş bulunuyorum. Haksız yere alınan 50 TL hesabıma iade edilmiş olup, talep ettiğim 4 GB internet numarama tanımlandı. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 • İsmail28 Şubat 2013

  Sökonusu şikayetimle ilgili iki kere online olarak web den, 3 kere de telefonla görüştüm ancak tarife dışı kullanım olduğunda ısrarcı olundu. Ben alınan paranın hizmet harici alındığını düşünüyorum. Hesabımdan haksız yere alınan paranın mağduriyetinin yanından ihtiyacım olan bir hizmeti zamanında alamamanın mağduriyetini de yaşadım. Nasıl oluyor da sınırsız tarife fiyatından daha fazla bir kullanım ücreti ödediğimi bu ücreti öderken de hiç bir kullanım yapamadığımı anlamış değilim. Ücretimin iade edilmemesi halinde Bilgi teknolojileri kurumuna da şikayette bulunup hakkımı alacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön