02 Nisan 2013 #1719628

Avea Mobil İnternet Sözleşme İptaline Yüksek Fatura!

Avea Mobil internet paketi aldım, hizmetlerinden memnun kalmadığım.11. ayda sözleşmem dolduğunu düşünerek iptal için başvurdum. Sözleşme süresi bitime den iptal ettim diye 222,79 TL 3G indirim bedeli adı altında fatura kestiler. 1 ay sonra iptal etmiş olsam sadece 24.5 TL ödeyecektim. Bu konuda hiç bir uyarı almadım. Üstelik faturaya sözleşmede böyle bir madde olmadığını ödemem gerekenin sadece 24.5 olduğunu söylememe rağmen olumlu yanıt almadım. Ben de faturayı ödemeyip tüketici hakem heyetine baş vurdum. Benim ve yakınlarıma ait 6 adet Avea hattı başka operatöre geçirdim. Avea'da her hafta aranıp icraya verileceğim konusunda uyarı alınca sizlerle paylaştım.

Aydın 72 Okunma

Cevaplar

 • Aydın13 Kasım 2013

  Avea tarafından fazla kesilen fatura tüketici mahkemesinden geri döndü. AVEA 8 aydır 225 tl lik borcunu ödemiyor. Üstelik iletişime geçebileceğiniz sabit telefon veya e-mail adresi yok.

 • Aydın17 Eylül 2013

  AVEA 250tl'lik fazla kestiği faturanın borcunu 3 aydır ödeyemiyor?

 • Aydın28 Ağustos 2013

  Tüketici Hakları Kurulu tarafında lehime karar çıkmıştır. Ancak Avea tarafından kesilen yüksek fatura malesef hesabıma yatırılmamıştır. Çok merak ediyorum Avea borcunu öderken gecikme faizi ödeyecek mi?, Acaba Avea mali açıdan çok mu zor durumda 250tl lik borcunu 2 aydır ödeyemiyor?

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aydın02 Nisan 2013

  Avea' dan arandım ancak çözüm amaçlı değil sadece presüsür olarak aramışlar. Her siteye şikayet yazanı ararlarmış adettendir anladığm kadarıyla.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön