15 Ocak 2014

Avea Mobil İnternet Kullanımı Çok Pahalı!

Ben bir faturalı Avea kullanıcısıyım, tarifemde internet paketim yok, 16.12.2013 tarihinde 332 Byte'lık internet kullanımım oldu (yanlışlıkla) ve Avea bunun sonucunda 10 TL'lik ücret çıkardı. Telefon açtım, bizim sistemimize göre 5 Megabyte'lık bir kullanımınız var diyorlar. Bendeki ekran görüntüsünü göndereyim diyorum, bana bir tane email adresi veremiyorlar, email ile çalışmıyoruz fax çekin diyorlar.


Koca Avea'da mail veremiyorsa ölelim artık. Hattı alana kadar herşey çok güzel, şu tarifemiz var bu tarifemiz var diyorlar, çözüme gelince hiçbir şey yapmıyorlar.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet17 Ocak 2014

  Arkadaşlar Avea hala dediğim dedik şeklinde bana bu faturayı ödetmeye çalışıyor, 3 farklı kişiye dedim bir mail adresi verin, bende görünen kullanım ve ücretlendirmeyi göndereyim diyorum, fotoğrafları biz açamıyoruz diye komik komik cevaplar alıyorum, bir kişi de mail adresi verip sorunu çözmeye çalışmıyor. Konuyu BTK'ya taşıdım, şu an beklemedeyim, yeni bir gelişme olunca tekrar yorum yazacağım.

 • Mehmet15 Ocak 2014

  Sayın yetkili, Avea Müşteri Hizmetlerinizi sabahtır 3 kere aradım zaten, hepsine diyorum 300 Byte'lık bir kullanım için nasıl bu kadar bedel gelebiliyor diyorum, bizde 5MB kullanmışsınız diyorlar, bir kişi de çıkıp ekteki fotoğrafta görülen ücretlendirmeyi açıklayamıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön