02 Mayıs 2013

Avea Mobil İnternet Faturası!

Avea'nın öğrenci paketine sahibim.Bunun üstüne bal 250 gibi bir kampanya almıştım.Geçen ay paketi sonlandırdığım için bu ayın 29'u itibariyle internet paketim de kesilmiş oldu.Fakat benim anlamadığım ,hattımdan önce 27 tl sonra 5 tl ve 3 tl gibi miktarlar peyder pey kredi liralarım hesabımdan bir akşamda düşüldü.


Müşteri destek hattını aradığımda Avea'nın herşeyi yasal olduğunu söylüyorlar.Ama ben Avea dan bal250'den çıkmışken bile benden sırf telefonum internete bağlanıyor diye 27 tl birden nasıl düştünüz? Bal 250 20 tl gibi bir rakamdı ve bana 1 ay başka bir ücret düşürmüyordu.
Ama şimdi bir gecede benden toplam 40 tl gibi bir rakam düşülmüş oldu.İşte Avea ve müşteriye Satış politikası.

Raşit 956 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Raşit02 Mayıs 2013

    500 nolu numarayı zaten aradım. "Neden benden bir günde 40 tl kestiniz" diye sordum "telefonunuz internetten güncelleme almıştır. Avea'nın herşeyi yasaldır" diye bir cevap aldım. Öncelikle buna yasallık denmez buna "kitabına uydurmak" denir. Ben hattımı size bırakmayacağınm bir gecede 40 TL benden soymanızı asla ama asla affetmeyeceğim. 1-Kendim dahil ailemin hatlarını da diğer operatörlere taşıyacağım. Bu düpedüz soygun! 2-Dava açacağım . 3-Ayrıca bu haksızlığı sosyal medya ortamlarında sonuna kadar yayacağım ve savunacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön