02 Mayıs 2013 #1774715

Avea Mobil İmza Aboneliğini Yapacak Bayi Bulamadım!

İşim gereği mobil imzayı sık sık kullanmak durumunda kalıyorum. şu an başka bir operatörün abonesiyim ancak yaklaşık 2 yıldır konuşma ve internet tarifelerinizin uygunluğundan ötürü kurumunuza geçmek istemekteyim ancak mobil imza aboneliği ile birlikte olması gerekmekte. son bir aya kadar mobil imza abone alımı yapmıyordunuz.


Tanıdıklarıma gelen mesajlarınızdan son 1 ay içerisinde mobil imza abonelik alımına başladığınızı haber aldım ve hemen yetkili bayi aradım ancak Bursa'daki bayinin yetkili çalışanı işten ayrılmış, Yalova'dakinin de sim kartı yokmuş. sitenizden de ilgili durumu sizlere aktardım ama geri dönüş olmadı. Mobil imza üyeniz olabilmem için daha ne yapmam gerekir?

Zafer 1.252 Okunma

Cevaplar

  • Zafer12 Haziran 2013

    sayın yetkili, ilgili tarihte aranmış olmam sorunun çözümlendiği anlamına gelmemektedir. benim Avea'dan beklediğim yanıt "Zafer Bey, y adresindeki x şubemizde Mobil imza aboneliğiniz yapılacaktır. x şubesinde hem 128 bit lik sim kartınız hem de abonelik işlemini gerçekleştirecek z isimli çalışanımız bulunmaktadır" denilmesiydi. beni arayan yetkililer internet sayfasından mobil imza yapan şube isimlerini okuyup tarafıma aktarmışlardır. bunu zaten ben daha önceden yapmıştım. ama ilgili şubelere başvurduğumda mobil imza aboneliği yapamadıklarını veyahut ellerinde sim kart bulunmadığı yanıtını almıştım zaten. kısaca çözüm bulunamadı ve artık bulunacağı ümidimde yok. ta ki bizzat şube tarafından aranılıp Zafer Bey sim kart ve yetkili arkadaşımız mevcut sizi şubemize bekliyoruz denilene kadar.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön