20 Ocak 2014 #2244691

Avea Mikro Ödeme A.Ş. Adı Altında Kesinti Yapmış!

55 yaşında olan ve internetin i'sini bilmeyen annem kasım ayında 9.8, aralık ayında 49, ocak ayında 19.6 tl mikro ödeme aş.ye ödeme yapmış.


Şimdi buna nasıl üye yapıldı? Bunların kayıtlarını istiyorum.Hukuki yollar denenecektir.Buna da gerek yok ailemizde 5 tane Avea hattımızı başka şirketlere en kısa zamanda taşıyacağım ve etrafıma bu yapılanları anlatacağım, en büyük cezayı bu şekilde göreceksiniz.


Hiç bir hizmet alınmadan nasıl bir ücret kesiyorsunuz? Bu ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Emre 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Emre20 Ocak 2014

    Hattın sahibinin adını bilmiyorsunuz.Telefon noyu bilmiyorsunuz.Pardon da neyi inceliyorsunuz.Komik olmayın. Standart cevaplar göndererek problemlerle ilgileniyoruz izlenimi vermeyin boşuna.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön