31 Ocak 2014 #2267883

Avea Mikro Ödeme Adı Altında Kesinti Yapıyor

Eşimle beraber daha iyi daha kaliteli daha uygun fiyat olduğu gerekçesiyle başka bir operatörden Avea'ya geçiş yaptık. Ancak daha iyi daha uygun olduğu konusunda çok yanılmışız.Son faturalarımıza (Ocak ayı) Mikro Ödeme AŞ. diye ilk defa duyduğumuz bir şeyin karşılığında yaklaşık 85 + 53 TL ücret yansıtılmıştır.


444 1 500'ü aradığımızda oyun oynadığımızı gelen mesajı onayladığımızı (evet diyerek) belirten müşteri temsilcisine; oynamadığımızı böyle bir mesaj gelmediğini söylediğimiz halde ısrarla oynadığımızı, eğer bununla ilgili hak aramak isterseniz mikro ödeme aş.'nin telefon numarasını arayabileceğimizi, o olmazsa Bilgi Teknolojileri Kurumuna başvurabileceğimizi belirtti. Avea bu mudur?

Memet 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Memet04 Şubat 2014

    Avea firmasının sorumsuz ve sorunlara karşı kayıtsız kaldığını düşünüyorum.İlk fırsatta GSM operatörümüzü değiştirmeyi düşünüyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön