06 Haziran 2015

Avea Memnununiyetsizlik İadesi!

24/05/2015 tarihinde Avea İletişim Merkezinden kampanya kapsamında LG G3 Stylus cep telefonu aldım. Telefondaki donma sorunundan kaynaklı olarak telefonu iade etmek üzere telefonu aldığım Avea İletişim Merkezine 05/06/2015 tarihinde başvuruda bulundum. İade alamayacaklarını söylediler.

Bunu üzerine Avea'nın 444 1 500 no.lu kurumsal hattını arayarak Tüketici Hakları Kapsamında iade işleminde bulunmak istediğimi aktardım. Ancak Müşteri hizmetleri bana LG yetkili servisinin numarasını vermekten başka bir çözüm önerisi sunamadı. Tüketici haklarımın korunması açısından iletişim merkezlerine başvurularımızın resmiyet kazanması sağlayacak tedbirlerin alınmasını ve sorunumun çözülmesini istiyorum.

Onur 125 Okunma

Cevaplar

  • Onur10 Haziran 2015

    Avea dan telefon alıyorsunuz ama iade etmek istediğinizde bütün kapılar yüzünüze kapanıyor. Firma satışını gerçekleştirdiği ürünle ilgili olarak sorumluk kabul etmemek için elinden geleni yapıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön