19 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1912158

Avea Mega Kamu Tarifesinden Yararlanamıyorum!

Avea'nın 10 üstü yıllık sadık müşterisiyim ve 2 faturalı hattım var. Akıllı Kamu Tarifesi (38 TL) kullanıyorum. %25 indirimim vardı taahhüt ettiğim için bitince zaten bilgi mesajı gelmediği gibi tarife fiyatları artmıştır. Kamu personeli olmama rağmen 27 TL'lik Mega Kamu'dan (Akıllı Kamuya göre özellikleri çok fazla) yararlanamıyorum. Taahhüt etmeme rağmen %25 indirimden yararlanamıyorum.


Arkadaşım Mega Tarifeden 21 TL'ye yararlanıyor. Ayrıca başka hattan Avea'ya geçenler bir çok konuda daha avantajlı. Çifte standart var. Tüm kamuluların ayrımcılık yapmadan yararlanabileceği makul tarifeler bekliyoruz. Avea ile sıkıntı yaşadığımızda hemen indirimler başlıyor. Bu mu sadık müşteri memnuniyeti?

Gizem 3.000 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Gizem25 Temmuz 2013

    Merhaba, Aradılar burda yazdıklarımdan tek anladıkları indirim talebimin olması olarak döndü. Şu sorulara bunun altına cevap yazabilirler mi? Ben kamu personeli olmama rağmen mega kamu dan neden yararlanamıyorum? kamu tarifeleri daha net anlaşılır uygun bir paket olmalı sms de içeren . örne mega 'dan diğer kamulular neden yararlanamıyor? sadece cevap vrnz. ya da bu inceleme ne zaman bitecek? Avealılar ve avea kamulular ayrımını ben nasıl yapacağım? Her aradığım avealıya ayrıca avea kamulu musun diye mi soracağım? Fiyat/politikanız net değil. Ben avea'dan ayrılacagım diyene %50 indirim yapıyorsunuz. Diğer hattan gecen 10 yıllık saadık müşteriye göre daha avantajlı.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler