17 Eylül 2013 #2016034

Avea Limit Aşımında Uyarmadı!

0555944*** nolu tel. hattıyla toplu sms aboneliği tesis ettirdik. Firmayı seçerken yıllardır kurumsal anlaşmamız olması ve 50. 000 adet sms limiti dolduğunda uyarılacak olmamızdı. Bizler BSMMMO üyesi mali müşavirleriz ve seçim sürecinde abonelik tesis ettirdik. Özellikle de bu dönemde kullanacağımızı 50.000 adet dolduğunda en azından uyarılacağımızın teyitini yetkililerden aldık.


Bu arada bir kaç defada ilgili firmayı arayarak rapor istedik. Ancak tarafımıza bir rapor verilemedi. Çünkü iletilmeyenlerin olduğu, bekleyenlerin olduğu şeklinde bilgi verildi. Ama mutlaka uyarılacağımız söylendi. Daha sonra 06/2013 de tarafımıza yüksek tutarlı bir fatura geldi. Limiti aşmıştık müracaatımıza da cevap verilmedi.

Ali 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali22 Eylül 2013

    Sayın Avea yetkilileri,aradan bu kadar çok zaman geçmesine rağmen neden hala mağduriyetimiz giderilmiyor.Anlayamıyoruz.Lütfen Mağduriyetimizi gideriniz.Ve daha ciddi çalışınız.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön