28 Eylül 2015 #3815298

Avea Kurumumuza Sormadan Kurumsal Hattımızı Bireysel Hatta Çevirdi

Yönetiminde olduğum 114 dairelik bir apartmana Avea'dan yönetime ait olmak üzere bir hat alıp kullanmaya başladık. Kurumsal sözleşme yaparak, vergi numarası genel kurul ve Yön. Kur. Karar defterleri fotokopi nüshaları v. s vererek aldığımız kurumsal hattımızın bir yıl sonra bilgimiz olmadan kurumsal hattan bireysel hatta çevrildiğini öğrendik.


Hattı da imza sirkülerini veren o zamanki yöneticimizin adına yapmışlar. Defalarca arayıp konuştuk bir çözüm sağlayamadık. Bayi bize kuruluş evraklarımız da eksiklik olduğunu söyledi ve defter ve belgelerimizi tekrar götürüp verdik fotokopilerini çekip yeni nüshalar aldılar işlemi hallettik dediler ancak değişiklik olmadı. Muhasebe işlerimiz aksıyor.

Oğuz 218 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz14 Ocak 2016

    İnceleme sonucunda tarafıma mağduriyetimizin düzeltildiği bilgisi verilmiştir. Bizde böylesi büyük bir kurumun doğru söylediğine güvenerek kontrol etme ihtiyacı dahi hissetmedik. Ancak bugün tekrar gördük ki Avea İletişim Hizmetleri a. ş. Problemimizi çözmek bir yana dursun, problem kaldığı yerden devam etmekte olup devam eden kurumsal banka hesabımızdan otomatik olarak yatırılan fatura ödemelerimizi durdurmuş üstelik bir de ödenmemiş fatura var diye ihtar maili atmıştır. Artık faturamızı internet bankacılığı üzerinden de yatıramıyoruz. Cevabını istediğin husus şu ki madem düzeltmediniz düzldi diyerek müşterinizi neden yanıltıyorsunuz... .

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön