21 Eylül 2013 #2024910

Avea Kurumsal Paketlerle Birlikte Söz Verilen Telefonu Göndermedi!

13.08.2013 de kullanmaya başladığımız Avea kurumsal hatlarımız ile birlikte bir de tarifeye ek olarak telefon verileceği belirtilmiş ve bununla ilgili evraklar imzalamıştık. Ancak ilk faturamız gelmiş olmasına rağmen hala telefonlar gelmeyince arayıp sebebini sorduk.


Bize verilen yanıt ise ikinci faturamız da çıktıktan ve ödendikten sonra Avea'yı aramamız gerektiği ve müşteri temsilcisi bizi ziyaret ettikten 2 hafta sonra telefonların bize ulaşacağı imiş. Bu da en iyi ihtimalle Ekim'in 20'lerine tekabül ediyor.


Halbuki bu bize hiçbir şekilde bildirilmediği gibi bir de faturada telefonlarla ilgili ek ücreti biz zaten ödüyoruz. Konuyla ilgili Avea'nın bize acil dönüş yapmasını bekliyoruz.

Mümin 73 Okunma

Cevaplar

  • Mümin28 Kasım 2013

    Bu konuyla ilgili hala aşağıda verilen cevabın aksine, tarafımıza herhangi bir bilgi aktarımı olmamıştır.. Aradan geçen uzun zamanı düşündüğünüzde AVEA'nın verilen taahhüt süresine güvenerek umursamaz davranışlar sergilediğini söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. AVEA Müşteri Hizmetleri bile söleşmeyi yaptığımız şubelerinin şikayetler üzerine kapatıldığını söylemesine rağmen biz hala AVEA yetkililerinden telefonlarımızın neden gelmediğine dair cevap bekliyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön