18 Eylül 2013

Avea Kurumsal Hat Faturalarımız Yüksek Geliyor!

2 yıldır Avea'dan 20 kurumsal hat ile hizmet almaktayız. Bu süre içinde yaklaşık 10 müşteri temsilcisi değiştirdik. Çok ciddi hizmetler veren İ**** C. isimli temsilcimiz geçtiğimiz ay askerlik görevi için haberimiz olmadan ayrılmış. Eylül ayı itibariyle İ**** beyin firmamıza sağlamış olduğu indirimler sona erdiğinden bir anda faturamız ikiye katlandı.

Yerine bakan B**** beye 20 hat için tarafımıza verileceği taahhüt edilen 1000 TL'lik promosyonu sorduğumuz 2 Eylül'den beri telefonumuza bakmıyor ve yeni bir indirim sözleşmesi yapılması gerekiyor. Acaba yanıltılıyormuyuz diye düşünmeye başladım.

Mehmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet23 Eylül 2013

    Sistem çok yavaş işliyor, yeni girecek ayda yine indirimsiz ve yüksek fatura geleceğinden 20 adetlik kurumsal hatlarımızı başka bir operatöre taşımayı planlıyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön