05 Eylül 2013
Yorum Yap
#1983191

Avea Kullanmadığım İnternet Paketinin Ücretini Alıyor!

3 ay önce Avea kontörlüden faturalıya geçiş yaptım. Paket içeriği 500 dk her yöne, 5000 sms her yöne ve sınırsız internet. 2. ay paket ücreti 30 TL iken 88 TL geldi.


Fatura ayrıntılarında 48 TL ek internet ücreti geldiğini görünce nedenini sorduğumda bana sizin tarafınızdan bize mesaj atıldığını internet paketini iptal ettirdiğimi söylediler. Ben öyle bir mesaj atmadım ve bana internetin iptal edildiği konusunda herhangi mesaj gelmedi.


Bunun üstüne ben faturalıdan çıkıp kontörlüye geri döndüm fakat son faturam 81 TL geldi. Ayrıntılarda 24 TL ek internet ücreti yazıyor. İnternet paketi olmadan ve ben kullanmadan gelen bu parayı ödemek istemiyorum. İnternete girdiğim tarihleri g-mailime istedim o da gelmedi.

Hatice Hatice 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hatice09 Eylül 2013

    müşteri hizmetlerini aradığımızda sorunu anlattıktan sonra inceleme yapılacağı söyleniyor ama herşeye bir kılıf uydurup hakkımızı geri vermiyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler