13 Mart 2014

Avea Kullanılmamış Paket İadesini Sağlamıyor!

Kullanmakta olduğum Avea hattıma her ay düzenli olarak TL yüklemelerini yapıyorum ve otomatik olarak hattıma kullanmakta olduğum paket dışında tekrardan bir paket tanımlanmıştır. İptalini sağlayamadığım için müşteri hizmetlerindeki çalışan arkadaşlar yetkiliyle de görüşmek istediğimde bana oldukça geçiştirici cevaplar verdiler.

Sadece bir arkadaş yardımcı olmak istedi ama o günde sistemlerinde arıza vardı. Kullanmadığım süper 3'lü paketin 30 tl olarak hattıma iadesini istiyorum. Yoksa cidden sosyal medyada ve çevremdeki kişilere bu yapılan haksızlıktan bahsedeceğim. Tamamen müşteri memnuniyetsizliği başka bir şey değil ilgisizlik fazlasıyla Avea'da bulunmaktadır. Hattımı kapatmayı bile düşünüyorum.

Ruyam 196 Okunma

Cevaplar

  • Ruyam26 Mart 2014

    avea müşteri hizmetlerinden temsilci arkadaş aradı gayet yardımsever konuştu ama yapılacak işlemi 2 gün bekleterek inceliyoruz diye mesajlar göndererek sağladıkları için teşekkür ederim. evet işlemimi gerçekleştirdiler ama sadece verdikleri zamandan daha çok bekleterek yaptıkları için buna inanın üzüldüm.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön