18 Ocak 2014

Avea Kullanamadığım Hizmetin Ücretini Alıyor!

Yurtdışı aramalarımda telefonun çağrı sesini duyuyorum ve konuşma yapmadığım halde ücretlendirme geliyor. İşin garip tarafları:


1) Ben çağrı sesi duyarken karşı taraf benim aradığımı dahil görmüyor.
2) Diğer operatörlerle aradığımda karşı taraf ile görüşüyorum.


Defalarca bu konu hakkında kendileri ile bilgi alışverişi yapmış bulundum ama cevap basit yapılan incelemelerde görüştüğüm iddia ediliyor.


Son olarak bırakın ücretlendirmeyi servisini veremediği bir hizmet için bu durumları bana açıklayan Avea'ya son çağrım. Eğer bu işi çözülmez ise noter tespiti ve tüketici hakları ile birlikte mahkemeye vereceğimi bildirir. Bu konunun bir an evvel çözüme kavuşmasını istiyorum.

Aşkın 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön