02 Mayıs 2015

Avea Kredi Kartından İzinsiz ve Fazladan Para Çekimi

2014 Aralık ayında bütçemi aşan bir fatura geldiği için müşteri temsilcisinin teklifi ile faturamı 6 taksite böldürdüm. (Fatura 662,25 TL)
Taksitin 2. ayında haberim olmadan! Bütün taksitlerin ve fazladan bir taksit tutarının kredi kartından çekildiğini gördüm. (Fazladan çekilen tutar 132 TL)


Defalarca genel müdürlük ve call center personeli ile görüşmeme rağmen ne mantıklı bir açıklama alabildim nede fazladan kredi kartından habersiz çekilen tutarın iadesini sağlayabildim.
Son faturamdan iade bedeli düşülmediği gibi genel müdürlükten aranıp şahsımın mahkemeye verileceği söylendi ve üstü kapalı tehdit edildim.
5 aydır yeterince mağdur oldum. Paramın iadesini istiyorum.

Onur 177 Okunma

Cevaplar

 • Onur06 Mayıs 2015

  Avea, bugün içinde gerekli iadenin yapılacağını müşteri temsilciniz beyan etti ama aylardır olduğu gibi yine gerekli iadeyi yapmadınız. Neden hukuksuzca aldığınız parayı iade etmiyorsunuz?

 • Onur06 Mayıs 2015

  Avea Bugün içinde gerekli iadenin yapılacağını söylediniz ama yine gerekli iadeyi 5 aydır olduğu gibi yapmadınız. Neden hukusuz bir şekilde tahsil ettiğiniz parayı iade etmiyorsunuz?

 • Onur06 Mayıs 2015

  Avea müşteri hizmetleri tarafından aranmadım. Kaldı ki müşteri hizmetleri bana ulaşmak istese çağrı, email, SMS yolu ile ulaşabilir. 132 TL kredi kartından izinsiz çekilen paranın iadesini istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Onur04 Mayıs 2015

  Değerli Avea, 5 ay önce bilgim olmadan kredi kartımdan çektiğiniz parayı iade etmiyorsunuz ve hala standart cevap yazıyorsunuz. Yaptığınız hukuksuzluğun farkında mısınız?

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön