20 Kasım 2013

Avea Kota Aşımında Direkt Bağlantıyı Kesmiş!

Avea hattıma bağlı olarak aldığım Samsung 4S mini telefonumdan 4Gb aşımsız internet olarak aldığım paketim aşım olduktan sonra 1 kbps düşecektir diye sözleşme imzalatıldığı halde sorgulama yaptığımda 0 internetiniz vardır diyor. Oysaki 1 kbps düştüğünde daha önce yavaşta olsa internet açılıyordu şimdi hiç yok direkt bağlantıyı kesmişler.

Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen çözüm bulamadım. Kendi tarifelerinden bilgileri bile yok bana 4 GB kullandıktan sonra bağlantınız tamamen kesilir bilgisini veren bilgisi yetersiz insanlar var oysaki internet sitenizde gayet açıkça aşım olduktan sonra hız düşer bağlantı kesilmez diyor.

Murat 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Murat21 Kasım 2013

    Genel Müdürlüğünüzden aradı arkadaşlar, teşekkürler fakat kendilerine de anlatamadığım şey şu ki, 4 Gb kullanım dolduktan sonra hızınız düşer diyor, sitenizde de benim sözleşmemde de. Fakat benim hızım düşmedi, TAMAMEN KESİLDİ İNTERNETİM. Önceden de hızım düşüyordu yavaşta olsa bir bağlantı oluyordu. Şimdi TAMAMEN KESİK. Buna bir cevap bulup beni arayıp yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön