05 Eylül 2013 #1996000

Avea Kota Aşımı Hakkında Bilgilendirmiyor!

Geçen sene de aynı sorunla karşılaştım ve 120 TL fatura ödemek zorunda kaldım. Kotamı doldurmak üzere olduğum zamanlarda hiçbir şekilde uyarı mesajı almadım. Hatta 2 aydır aynı sorunu yaşadım. Haydi düzelir belki diye bekledim ama herhangi bir düzelme söz konusu değil.


Kütahya'nın merkezinde yaşıyorum ve internet bağlantısı olmuyor, sinyal alınamıyor, ya da çok yavaş bir bağlantı oluşuyor (kota dolumundan sonra bağlantı hızının yavaşlamasından bahsetmiyorum). Şu anda bir müşteri kaybına dahi tahammülü olmayan Avea'nın hem Avea Jet, hem de faturalı GSM müşterisini kaybedeceğini buradan dile getiriyorum.

Mete 203 Okunma

Cevaplar

  • Mete09 Eylül 2013

    Teknik servis elemanlarının arayacağı ilk görüşmeyi yapan Avea yetkilisi tarafından söylendi, şikayetim kayda alındı. Sonrasında Avea tarafından bir arama gerçekleşti ancak müsait olmadığım için görüşemedim. Sonrasında bir arama olmadı. Ben de aramadım. Çünkü söyleyecekleri şey teknik destekle alakalıydı ve o muhtemel söyleyecekleri şeyi 1 yıl önce de bana söylemişlerdi ve aynı sorun ile yine karşılaştım. Modem programının sistem olarak yeniden değiştirilmesi gerekir ki bunu da Avea'nın AR-ge birimi yapmalıdır. Sözün özü aynı durumlar, şikayetler mevcut. Taahhür sürem bitince, artık bedava da verseler Avea Jet'i kullanmayacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön