14 Mayıs 2013

Avea Kontörlü Hat Borcu!

Yaklaşık 3 aydır her hafta sabit olarak 20 tl yüklemede bulunuyordum işlemlerimin yarısını 444 1 500 numaralı operatör servisinden yapmaktaydım yaklaşık 4 gün önce saat 22:00 sularında tekrar yüklediğim 20 tl lik kontör hattımdan usulsüzce AVEA tarafından çekilmiş olup müşteri hizmetlerini aradığımda kullandığım kontörlü hattın 57 lira 50 kuruş kuruma borçlu olduğunu öğrendim.

En son yüklediğim 20 liralık kontörün bu HAYALİ borcumdan düşüldüğünü iddia ettiler hattımın eksi bakiye'ye düştüğünü hiç bir şekilde bana bildirmediniz ve benim böyle bir talebim olmadı. Hattımdan USULSÜZCE çektiğiniz 20 liramı bana iade etmelisiniz.

Mertcan 282 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mertcan16 Mayıs 2013

    Gerekli incelemeleri ben 5 kere müşteri hizmetlerinize yaptırdım FAKAT bir sorun bulamadılar Ben hatıtmı faturali'dan kontörlüye çevirdiğim zaman bana hiç bir şekilde bir sözleşme veya anlaşma imzalatmadınız. Müşteri hizmetlerinden aldığım cevap avea sizi eksi bakiyeye düşürdü internet kullanımızdan dolayı pekala madem şuanda benı eksi bakiyeye düşürüyorsunuz şuanda hattımda 0 lira var neden internet kullanımıyorum veya arama yapamıyorum sms atamıyorum ben bu sıradan klişe cevapları asla kabul etmiyorum..! Müşteri hizmetlerinizi aradığım zaman bana zaten 100 liralik tl harcattınız bu masrafımdan söz etmiyorum bile.. ben sadece hattımdan çekmiş olduğunuz 20 lirami kredi kartima iadesini istiyorum çünkü hattımı taşıyacağım sizin gibi 3. hatta 4. sınıf bir şirketle artık çalişmak istemiyorum. KONUSMAMIN BASINDA SÖYLEDİĞİM GİBİ BENIM HATTIMI EKSİ BAKİYEYE DÜŞÜRMEK İÇİN ALDIĞINIZ YETKİYİ BAKİRKÖY / YEŞİLKÖY AVEA ŞUBENIZE LÜTFEN FAKSLAYIN BEN BİLGİ AKRATIRMI VESAİRE İSTEMİYORUM BANA SADECE NET BİR ŞEKİLDE CEVABI SÖYLEYİN ACABA BENIM ALNIMDA ENAYİMİ YAZİYO ? YOKSA SİZ MÜŞTERİLERİNİZİ YOLUNACAK KAZ GİBİ Mİ GÖRÜYORSUNUZ. ?

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön