03 Mayıs 2013 #1777459

Avea KKTC Paketi Satışı Yapıyor Ama Servis Yok!

Avea KKTC de servis sağlamadığı halde KKTC paketi satışı yapıyor. 23-26 Nisan 2013 tarihleri arasında KKTC de bulunacağım için gitmeden önce AVEA dan 27. 97TL değerinde KKTC Konuşma Paketi aldım. Fakat KKTC ye vardığımda, AVEA'nın ne Ercan Havaalanında ne de Girne'de çektiğini gördüm.


Bu süre boyunca KKTC de telefonsuz kaldığım için zor günler geçirdim. Fakat en büyük sürpriz geldiğimde karşıma çıktı. AVEA benden kullanması imkansız paketin ücretini talep etti ve itirazıma çok kaba bir şekilde eğer ödemezsem faiziyle beraber alacakları cevabı verildi. Servisi sağlamadığı halde paket satışı yapıp sonra da ücret talep etmek çok yanlış.

Naci 493 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Naci06 Mayıs 2013

    3 Mayıs 2013 Tarihine Avea yı arayarak durumu anlattım, bir talep oluşturdum ama bana talep numarası verilmedi. 6 Mayıs 2013 de aradığımda talebimin kaybolduğu söylendi. Avea hala bu konuda herhangi bir geri dönüşte bulunmadı, faturamda fazladan 27.97TL lik tutar hala mevcut.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön