26 Şubat 2013

Avea Kimse İlgilenmiyor!

Avea Jet modem'imin süresi bittiğinden dolayı beni arayan müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeler neticesinde aylığı 10 liradan 4 gb internet için anlaştık. Akabinde bana yeni kota yüklenmeden hattım ile ilgili bir işlem yapılacağını, bu yüzden 2-3 gün öncesi gibi tekrar konuşmamız gerektiğini iletti.


Bu şekilde yaparsak hem 10 lira yeni tarife için, 30 lira da eski tarife için ekstra ücret ödemeyeceğimi de iletti. Ben geçen gün müşteri temsilcisini aradığımda not düşüldüğünü 27'sinde aranacağımı söylediler. Kendilerine her ne kadar iletsem de hattım ile ilgili işlem yapılması gerektiğini ilgilenmediler. Bana acilen ulaşın sayın yetkili! Ben aradığımda bağlanamıyorum temsilcilerinize!

Tufan 20 Okunma

Cevaplar

 • Tufan16 Mart 2013

  "İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır." Dalga mı geçiyorsunuz? Beni arayan kişi bana fatura tarihinde tekrar aramam gerektiğini falan da filan da bişeyler dedi. Arkadaşım ben her önüme çıkan müşteri temsilcisine bütün derdimi tekrar tekrar anlatmak zorunda mıyım? Sorunla karşılaşır karşılaşmaz size söyledim ben sorunu. Ama yok göremiyoruz şimdi, yok biz sizi arayacağız? (aramıyorsunuz da! bu kadar yalancısınız bir de!) artık illallah getirdiniz bana!

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Tufan28 Şubat 2013

  Sabah aranmştım, tam sorunumu ifade edemedim sanırım uyku sersemi... Bu ay faturamın 92 lira gelmesiyle bu beni geçen ay arayan müşteri temsilcisinin yaptığı herhangi bir işlemin etkisi var mı yok mu bunu da merak ediyorum. Ulaşması kolay olsa arayacağım, ama bağlanamadığım için menülerde dolanmaktan tekrardan ulaşırsanız sevinirim.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön